У Національній академії сухопутних військ відбувся флешмоб з підтягування

21.09.2018
У Національній академії сухопутних військ відбувся флешмоб з підтягування

У Львові в Національній академії сухопутних військ імені Сагайдачного відбувся національний флешмоб з підтягування. У військовому виші зібралось більше двохсот спортсменів з різних навчальних закладів області.

Таким чином на Львівщині вирішили відзначити Міжнародний день студентського спорту. Суть його полягає в тому, що кожен учасник повинен був підтягнутись 15 разів, і з цим завданням справились практично всі, і дехто більше. Хочу сказати, що в заході взяли участь й дівчата, котрі показали не гірші результати за хлопців.

Флешмоб тривав кілька хвилин, адже підтягування проходило одночасно на кількох десятках поперечин військового вишу. Також представники Олімпійського комітету України, Федерації футболу та обласної влади Львівщини  визначили трійку переможців, котрі показали найкращі результати. Найбільше ж підтягнувся курсант Національної академії сухопутних військ. Його результат 38 разів. Друге і треті місця за студентами інших вишів Львова.

По завершенню флеш-мобу організатори провели експрес-лотерею і декілька щасливчиків поталанило отримали ексклюзивні призи від організаторів.

Хочу сказати, що такий захід на Львівщині проходить вдруге. Минулого ж року відбувся флеш-моб з віджимання.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток