У ПІВДЕННОМУ РОСІЙСЬКІ НАЙМАНЦІ ОБСТРІЛЯЛИ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК

19.03.2020
У ПІВДЕННОМУ РОСІЙСЬКІ НАЙМАНЦІ ОБСТРІЛЯЛИ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК

Ворог активно веде вогонь по українським позиціям на території проведення ООС, під обстріл потрапив житловий будинок у Південному. А мешканці міста Сєвєродонецьк влаштували акції протесту зв’язку із закриттям ринків. Про ситуації на Донбасі повідомив в ефірі Армія ФМ військовий журналіст Віктор Ануфрієв.

 

 

 

Він зазначив, що обстріли позицій українських військових російські окупанти здійснюють, практично, по всій лінії розмежування як на Донеччині так і на Луганщині.

«Вчора був черговий акт агресії російських бандформувань, котрі постійно нехтують, міжнародними угодами і під час обстрілу влучили у цивільний житловий будинок у населеному пункті Південне, що неподалік міста Торецьк на Донеччині. На щастя ніхто не постраждав, а українські військові дали адекватну та жорстку відповідь бойовикам із наявних засобів вогневого ураження», розповів Ануфрієв.

Щодо профілактики поширення коронавірусу на Донбасі, то ситуація повністю контрольована як органами військово-цивільних адміністрацій, так і Командуванням операції об’єднаних сил.

Нагадаємо, що вчора близько 22 години вечора підтвердився факт вірусної інфекції КОВІД-19 у мешканця Маріуполя, котрий повернувся з Єгипту. Разом з ним перевірили ще чотирьох осіб міста на ймовірну хворобу, факт інфекції не підтвердився.

«Як мені стало відомо, зараз хворий повністю ізольований, перебуває у задовільному стані і йому надається уся необхідна кваліфікована медична допомога», додав військовий журналіст.

Директор департаменту охорони здоров’я Маріупольської міської ради Світлана Макарова запевнила мешканців міста, що ситуація повністю контрольована, цитую: «Медичні установи міста готові лікувати пацієнтів з таким діагнозом, вони забезпечені необхідним обладнанням та медикаментами і лікарі мають всі необхідні засоби захисту».

Вчора у місті Сєвєродонецьку відбулись акції протесту місцевих працівників торгівлі стосовно закриття ринків через можливе поширення коронавірусу. Своїм рішенням голова Луганської обласної адміністрації Сергій Гайдай дав дозвіл на роботу ринків ще до кінця дня, а вже від сьогодні Луганська обласна державна адміністрація заборонила роботу всіх ринків, місць стихійної та виїзної торгівлі на території всієї області.

Ануфрієв зауважив, що мешканці Луганщини повинні з розумінням поставитись до можливої загрози захворювання, це є вимушені міри. Тому не варто панікувати, потрібно зберігати спокій і дотримуватись загальнорекомендованих правил профілактики вірусного захворювання: частіше мити руки, зайвий раз не з’являтись у людних місцях та частіше робити вологе прибирання вдома.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток