У прифронтовому селищі Донецької області відновлено водопостачання

30.10.2018
У прифронтовому селищі Донецької області відновлено водопостачання

У селищі Піски поблизу Донецька відновлено водопостачання. Це вдалося зробити організації "Людина в біді за підтримки військових ЗСУ". Детальніше, наш спеціальний кореспондент Віктор Ануфрієв.

Відтепер мешканці, які досі проживають у Пісках, не матимуть проблем із водою. Раніше жителі села отримували воду від військових.

І от, представники цивільного-військового співробітництва в рамках ініціативи командуючого ООС генерала Наєва розмістили в певних локаціях селища резервуари з водою. Ці резервуари наповнюватиме питною водою міжнародна організація "Людина в біді". Крім того, за бажанням мешканців, наповнюватимуться і їх особисті резервуари. Станом на зараз, у селищі проживає близько двох десятків осіб. В основному – це люди похилого віку.

Як зазначив генерал Наєв: "Для нас нема різниці скільки проживає людей в тому чи іншому населеному пункті. Всі вони громадяни України. Кожен із них мусить відчути, що військові збройних сил дбають про нього".

ЗСУ й надалі допомагатимуть громадським і міжнародним організаціям, що реалізують гуманітарні програми в населених пунктах Донбасу.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток