У РОСІЇ СТАРТУЮТЬ ВІЙСЬКОВІ НАВЧАННЯ, ДЕ «ВОРОГОМ» ВИСТУПАЄ УКРАЇНА

У РОСІЇ СТАРТУЮТЬ ВІЙСЬКОВІ НАВЧАННЯ, ДЕ «ВОРОГОМ» ВИСТУПАЄ УКРАЇНА

Цього тижня в частинах та з’єднаннях загальновійськових армій Збройних сил Росії розпочинаються навчання. У відповідь на дії Росії в районі операції ОС ЗС України підвищили бойову готовність та проводять навчання з підрозділами артилерії, сухопутних військ та авіації. Про це в ефірі Армія ФМ повідомив військовий журналіст Віктор Ануфрієв.

 

 

«Тренування та навчання підрозділів Збройних Сил України, зокрема і Операції об’єднаних сил проводяться постійно. Дійсно, є інформація, що цього тижня військові частини та з’єднання двох загальновійськових армій ЗС РФ проведуть навчання поблизу східних українських кордонів. Як і в попередніх навчаннях, противником виступатиме українська армія», - зазначив Ануфрієв.

За словами військового журналіста, Командувач об’єднаних сил Сергій Наєв запевнив українців, що ситуація контрольована.

«Об’єднані сили готові до будь-яких провокативних дій ворога, чи не щотижня, проводяться навчання із застосуванням новітнього українського озброєння. Вітчизняні розробки протитанкових ракетних комплексів сьогодні ефективно виконують свої завдання і, практично, без промаху знищують вогневі точки противника, звідки він обстрілює українських захисників»,- наголосив Командувач ООС.

Вже цього тижня генерал-лейтенант перевірить готовність сухопутних підрозділів у взаємодії з авіацією.

Крім того, Наєв нагородив відзнаками кращі розрахунки ПТРК деяких бригад за знищення ворожої техніки та укріплень противника.

Нагадаємо: днями генерал-лейтенант Наєв перевірив готовність артилерійських підрозділів, котрі продемонстрували свої дії у знищенні умовного противника, застосовуючи новітню безпілотну авіацію, контрбатарейні радари, гармати «Гіацинт», «Мста-Б», Д-20 та інші.