У ТОРЕЦЬКУ РЕМОНТНІ БРИГАДИ ВІДНОВИЛИ ВОДОПОСТАЧАННЯ

15.01.2019
У ТОРЕЦЬКУ РЕМОНТНІ БРИГАДИ ВІДНОВИЛИ ВОДОПОСТАЧАННЯ

Про це в ефірі Армія ФМ розповів військовий журналіст Віталій Саранцев.

За його словами, про збільшення втрат води на ділянці водогону діаметром 900 міліметрів «Горлівка-Донецьк» стало відомо рано вранці 12 січня.

«Внаслідок аварії було зупинено подачу води. Без централізованого водопостачання на підконтрольній владі території залишилося близько 43 тисяч мешканців. Зокрема, місто Торецьк та прилеглі населені пункти- Залізне, Північне та Південне», - зазначив Саранцев.

Він додав, що упродовж двох днів підрозділи ДСНС разом з групами цивільно-військового співробітництва та СЦКК забезпечили безпеку ремонтно-відновлювальних робіт для працівників компанії «Вода Донбасу».

Зокрема, піротехніками було проведене обстеження двох з половиною гектарів місцевості та знешкоджено небезпечну знахідку - гранату Ф-1, яка стояла на розтяжці.

14 січня, після відкачки води із затопленої аварійної ділянки, ремонтникам вдалося дістатись до пробоїни та полагодити її.

«Роботи були ускладнені тим, що були дещо несприятливі погодні умови, було дуже багато снігу, льоду, намерзання а також основна складність полягала в тому, що ця ділянка знаходиться близько до позицій незаконних військових формувань. Проте, тут спрацював дзеркальний патруль місії ОБСЄ, спрацювали працівники СЦКК, які забезпечили режим тиші на час проведення ремонтних робіт», - додав кореспондент.

Наразі резервуар заповнюється, забезпечується необхідний тиск і вже сьогодні вода буде у кожного споживача.

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток