У Трускавці завершилась обсервація військових та їхнього службового собаки

14.05.2020
У Трускавці завершилась обсервація військових та їхнього службового собаки

У Центрі медичної реабілітації та санаторного лікування «Трускавецький» завершилася обсервація військовослужбовців Збройних Сил України, які повернулися на Батьківщину з відрядження до Республіки Афганістан. Про результати спостереження розповів спеціальний кореспондент Армія FM Владислав Назаркевич.

 

 

 

У жодного з військовослужбовців не виявлено захворювання на коронавірус. Впродовж двох тижнів разом із військовими в ізоляції перебував персонал Центру «Трускавецький». Працівники двічі на добу міряли температуру військовим безконтактним пірометром. Температура в усіх була в межах норми. Для обсервації Центр у Трускавці має все необхідне: спеціальне екіпірування, дезрозчини, медикаменти. Медперсонал і військові постійно були на зв’язку. Зі скаргами на стан здоров’я чи з будь-яких інших питань військовослужбовці могли звернутися телефоном до чергової сестри. Утім, на самопочуття ніхто не нарікав. Військові озвучили лише прохання щодо забезпечення спортивним приладдям: гантелями, еспандерами, мінітренажерами. Усе необхідне передали  армійцям у кімнати, аби ті хоча б таким чином підтримувати фізичну форму.

Це вже друга група військових проходить обсервацію у Трускавці. І цього разу з військовими на карантині був їхній надійний помічник — службовий пес Макс. Ця бельгійська вівчарка, надзвичайно працьовита і витривала. В Афганістані чотирилапий виявляв вибухові пристрої. Військовий кінолог Микола розповів, що там за свою роботу Макс отримав нагороду. У Трускавці ж Максу забезпечили усі умови для карантину.

Начальник Центру медичної реабілітації та санаторного лікування «Трускавецький» Василь Вовчанський каже, що персонал готовий й надалі виконувати поставлені Командуванням Медичних сил завдання. Планується, що тут і надалі проходитимуть двотижневий карантин українські військові, які повертатимуться з-за кордону.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток