У Відні українці нагадали ОБСЄ про вбитих росіянами людей

17.07.2019
У Відні українці нагадали ОБСЄ про вбитих росіянами людей

У Відні під стінами ОБСЄ українці організували акцію аби нагадати скільки людей загинула від рук Росії. Одним з учасників був архітектор, активіст, громадський та мистецький діяч Ростислав Бортник, який в прямому ефірі Армія ФМ розповів подробиці з місця події.

 

 

«Сьогодні не тільки в Україні, а й у всьому світі відзначають 5 річницю з моменту збиття пасажирського лайнера «Малайзійських авіаліній» сепаратистами. Україна не є жертвою катастрофи, але є жертвою пропаганди, коли її звинувачують у збитті літака.


Сьогодні ми зібралися у Відні під стінами ОБСЄ для того аби нагадати європейським політикам про цю ситуацію і щоб чотирьох осіб, яких виявило слідство притягнули до відповідальності. Так як і замовників, тобто керівництво в Кремлі. Згадали і про кількість загиблих в Україні, адже з 2014 року і по цей день Росія продовжує вбивати наших громадян. До нас підходили представники різних країн - з Іспанії, Італії, Великобританії, США, Люксембургу, які засуджують дії Росії.

Ми обрали незвичний формат, більш творчий. Створили двохметровий літачок, як символ цього малайзійського лайнера і написали на ньому кількість жертв. Так ми хотіли привернути увагу людей і нам це вдалося», - розповів Ростислав Бортник.

Нагадаємо, 5 років тому пасажирський Boeing-777 "Малайзійських авіаліній", що виконував рейс МН-17 з Амстердама в Куала-Лумпур, був збитий збройними силами РФ у небі над окупованим Донбасом. Усі 283 пасажири і 15 членів екіпажу загинули.

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток