У Запоріжжі готують подарунки для дітей воїнів загиблих в АТО/ООС

У Запоріжжі готують подарунки для дітей воїнів загиблих в АТО/ООС

До Дня святого Миколая волонтери Запоріжжя готують подарунки для дітей воїнів, що віддали життя за Україну. Небайдужі стають чарівниками для сотень хлопчиків та дівчаток. Більше про добру справу в ефірі Армія FM розповіла волонтерка Олена Ярошенко, яка щодня отримує яскраві пакунки, сортує їх, щоб зовсім скоро вітати маленьких українців. 

 

 

 

"У нас 65 дітей із Запорізької області, 40 з Хмельницької і 5 дітей загиблих бійців 503-го батальйону морської піхоти. Допомагає не лише вся Україна, а й Ізраїль, Німеччина, США. Таку акцію ми організовуємо вже другий рік поспіль, і все більше людей долучаються до неї.  Якщо торік ми до останнього дня хвилювалися, чи зможемо зібрати подарунки кожній дитині, то в цьому році вже для всіх хлопчиків і дівчаток знайшлися чарівники, а родини що перебувають в найбільшій скруті, зможуть отримати навіть по два подарунки. Ми вирішили зробити такі собі «скарбнички щастя», де для кожної дитини будуть підібрані по віку і статі розвиваючі ігри, канцтовари, книги, смаколики, щоб такий подарунок по-справжньому потішив малечу. Акція унікальна тим, що ми підготували подарунки не лише дітям, чиї батьки загинули безпосередньо виконуючи обов’язки в районі АТО/ООС, а й тим, чиї рідні померли, вже повернувшись із війни. Ми збираємо інформацію про всі родини, які втратили своїх рідних у цій війні, щоб діти не залишилися без подарунка у таке велике свято", — розповіла Олена Ярошенко.

Долучитися до акції ще можуть усі охочі, написавши Олені Ярошенко повідомлення у Фейсбук. Збір триватиме до 15 грудня. Далі волонтери все святково запакують і передадуть малечі від імені їхніх татусів.