У Житомирі відкрили пам'ятний знак Загиблим Героям, які віддали життя за Україну

13.10.2020
У Житомирі відкрили пам'ятний знак Загиблим Героям, які віддали життя за Україну

Напередодні Дня захисника України в Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова відбулося відкриття пам’ятного знака Загиблим Героям, які віддали життя за Україну. Його спороджували кілька місяців за кошти військових і працівників інституту, а також за підтримки керівництва міста і благодійників. Усі деталі знає Олександр Райковський.

 

 

 

Розпочинаючи урочистий мітинг, начальник військового інституту генерал-майор Олександр Левченко зазначив, що сьогоднішні покоління українців віддають свої життя в боротьбі із загарбником задля того, щоб відстояти цілісність і незалежність України. Ми повинні знати й пам’ятати історію своєї землі та своїх Героїв, з-поміж яких є і випускники нашого інституту. Саме їх діти розв’язали символічну стрічку і відкрили пам’ятний знак.

Також він наголосив, що його спорудження стало результатом спільної роботи та участі всього особового складу інституту, за сприяння та допомоги представників влади, органів місцевого самоврядування. Вдячність за проведену роботу висловили почесні гості: голова облдержадміністрації Віталій Бунечко, міський голова Сергій Сухомлин та командувач Десантно-штурмових військ Збройних Сил України Євген Мойсюк. Вони після освячення преосвященним владикою Паїсієм разом з родинами загиблих Героїв та особовим складом інституту поклали квіти до щойно відкритого пам'ятного знака Загиблим Героям, які віддали життя за Україну.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток