У Житомирі виховують юних патріотів

У Житомирі виховують юних патріотів

Виховання молоді один з пріоритетів в патріотичній роботі українських військових. Саме тому, двері підрозділів Збройних Сил завжди відкриті для школярів. Житомирщина в цьому не виключення, адже в військових частинах постійно проходять екскурсії. Особливо під час канікул. Як виховують юних патріотів знає наш колега Олександр Райковський.

 

 

 

Чи не щодня Житомирській військовий інститут з екскурсіями відвідують учні. Особливо цікаво дітям подивитися і послухати військову історію рідного краю, де найважливішу частину в експозиції займає сучасна боротьба за цілісність і незалежність України. Експонати музею складають реліквії, які належали героям. Одяг, нагороди. Також чимало свідчень російської агресії. Від їх безпілотників до озброєння, яке використовують лише у сусідній армії. Загалом є на що подивитися, кажуть одинадцятикласники.

Та зважаючи на те, що Житомир — столиця десанту. Екскурсія до славетної 95-ї бригади логічне завершення патріотичного дня для школярів. Бойова техніка, озброєння і можливість не лише побачити, але й відчути, що таке десант. Тож, дітям буде чим поділитися з однолітками і, що запостити в соцмережах. Військові ж переконані — все це потрібно показувати школярам, адже патріотизм, як і любов до рідної землі може бути лиш у тих, хто знає, якою ціною цю землю захищають. Саме про це й розповідав дітям в підрозділі Дмитро Вольський – військовослужбовець 95-ї окремої десантно-штурмової бригади.