У ЗСУ створюються громадські експертні групи

У ЗСУ створюються громадські експертні групи

У Збройних Силах України розширюються механізми громадської участі

 

 

 

 

 

 

 

20 листопада Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний зустрівся з воєнними експертами та волонтерами, які багато років підтримують Збройні Сили.

- Сьогодні я своїм наказом скасовую у всіх Збройних Силах України такий інститут, як радники на громадських засадах. На зміну йому створюються громадські експертні групи. Вони будуть працювати при кожному виді та роді військ (сил), - зауважив Валерій Залужний.

За словами Головнокомандувач ЗС України / CinC AF of Ukraine, це дасть новий поштовх співпраці з експертним середовищем та розширить механізми громадської участі у розвитку Збройних Сил України.

- Дякую всім, хто допомагає розбудовувати Збройні Сили України. Ваш незалежний досвід і експертиза для нас дуже важливі, - додав Головнокомандувач Збройних Сил України.

До складу громадських експертних груп увійдуть фахівці з різних сфер діяльності, які будуть об’єднані за відповідними напрямами. Так, спочатку передбачається створення груп з протидії корупції, розвитку ЗС України, взаємодії з громадянським суспільством, посилення комунікаційних спроможностей. У подальшому за потреби напрями можуть бути розширені.

Довідково.

Експертні групи - це дорадчий орган в ЗС України. Його основним завданням є надання консультацій, експертних висновків, пропозицій, налагодження співпраці з органами державної влади, місцевого самоврядування та громадськістю, участь у плануванні й проведення комунікаційних кампаній, розробка та вдосконалення нормативно-правової бази у військовій сфері тощо.