Новітня артилерія союзників вже знищує ворогів на Миколаївщині

Новітня артилерія союзників вже знищує ворогів на Миколаївщині

На Миколаївщині зберігається напружена, але контрольована ситуація Збройними Силами України. В регіоні використовуються новітні зразки артилерійського озброєння, у тому числі гармати М777. Про це під час включення на Армія FM повідомив начальник пресслужби Сил оборони Миколаєва Дмитро Плетенчук.

— Російські окупанти продовжують постійні обстріли міста Миколаїв. Застосовують вони і касетні типи боєприпасів, обстрілюючи з РСЗВ Ураган і Смерч. В першу чергу при обстрілах Миколаєва потерпають райони Корабельний та Інгульський. Також Миколаїв періодично обстрілюють з артилерійських систем типу Піон, — розповів Дмитро Плетенчук.
Попри обстріли, Миколаїв поступово повертається до нормального життя.

— Миколаїв продовжує жити, в місто повертаються люди. Зараз місто забезпечено практично всім необхідним. Раніше у нас були проблеми з водопостачанням, через те, що вода постачалася з річки Дніпро через Херсон. Під час бойових дій був пошкоджений водогін на Миколаїв, його не дали відремонтувати. Місцева та центральна влада розв'язали це питання в інший спосіб. Наразі використовується технічна вода, вона очищена, на скільки це можливо, — зазначив Дмитро Плетенчук.