Окупантам досі не вдалося взяти під повний контроль Сєверодонецьк

Окупантам досі не вдалося взяти під повний контроль Сєверодонецьк

Найбільш запеклі бої тривають на сході України. Російські окупанти намагаються заволодіти низкою населених пунктів, проте безрезультатно. Про це під час брифінгу, що транслювався на Армія FM розповів речник Міністерства оборони України Олександр Мотузяник.

 

 

 

 

— На Донецькому напрямку українські війська перешкоджають спробам противника встановити повний контроль над Сєверодонецьком. З метою викриття вогневих позицій наших підрозділів ворог провів розвідку боєм у напрямках Метьолкіне-Воронове та Метьолкіне-Сиротине. На Бахмутському напрямку Збройні Сили України ведуть бої з підрозділами окупантів. Основні зусилля ворог зосередив на спробах оточення Сил оборони в районі Золотого, — заявив речник. 

Олександр Мотузяник наголосив, що за минулу добу Сили оборони України знищили 130 військовослужбовців ворога, вісім бойових броньованих машин, один засіб ППО, один російський гелікоптер, три ворожі безпілотники, шість одиниць автомобільної та одну спеціальної техніки російської армії. Також бойовою авіацією Повітряних Сил Збройних Сил України знищено декілька складів боєприпасів противника.