Армія FM підтримує рекордний стрім для підсилення ППО

07.11.2023
Армія FM підтримує рекордний стрім для підсилення ППО

Телепродюсер Веніамін Вегерчук організовує стрім, який триватиме 7 днів. 168 годин, без перерви! Цей марафон буде зафіксовано у Рекордах України. Мета зібрати 330 мільйонів гривень на підсилення ППО і допомогти фонду Повернись живим. Команда Армія FM долучається до цього рекорду. Ми передаємо лоти: прапор України з автографами захисників із Бахмута, гравійований тубус і ексклюзивний ПТРК (протитанковий ракетний комплекс). Серж Гагарін, ведучий Армія FM, буде співведучим рекордного стріму.

Ідею стріму підтримав фонд Повернись живим, розповів Веніамін Вегерчук:

Вони кажуть: Ми збираємо на ППО. Якщо зможете допомогти, буде супер! На початку стріму з'явиться представник фонду, який детальніше розкаже, для чого, на що саме і чому це важливо. Загалом 330 млн грн потрібно зібрати. Я вірю, що ми зробимо це. У фонду Повернись живим вже є більша частина цієї суми. Моя мета допомогти зібрати все, що залишилось.

Стрім має бути рекордним, тож доведеться і готувати в прямому ефірі, жартує Веніамін Вегерчук. Тож будемо готувати в прямому ефірі, що робити. Насправді я не знаю, будемо готувати чи ні, але завжди є де замовити їжу. До стріму долучиться чимало відомих особистостей, розповів Веніамін Вегерчук.

Всіх заявляти не буду, аби було цікавіше. Буде Григорій Решетнік, Надя Матвєєва, Серж Гагарін, «Позитив», Женя Янович. Дуже хочу, щоб прийшли «Танок на майдані Конґо». Вже близько 50 відомих людей підтримали цей стрім. Кожен із них буде приносити свої лоти, й ці лоти будемо розігрувати за донати. Серед лотів, поділився Веніамін Вегерчук, буде особливий браслет.

Буде браслет, зроблений із гільз, відпрацьованих по на росіянах. Це дуже крута річ! Від Євген Клопотенка буде його книга. Будуть сухпаї британські, українські.

Ведучий Серж Гагарін анонсував лоти, які будуть на стрімі від Армія FМ.

 Міномет — це не просто засіб для знищення русні, це геніальний винахід кмітливих представників ЗСУ. Вони з вистріленого тубуса від РПГ-18 «Муха» змогли створити унікальний зразок нелетальної зброї!

Прапор був підписаний під час найгарячішої фази оборони фортеці Бахмут мужніми представниками ЗСУ. Підписи збирали журналісти Армія FM під час виїзного ефіру.

ПТРК використаний протитанковий ракетний комплекс. Можливо, ще під час АТО. Єдиний у своїй серії, адже був вигравійований національною символікою і переданий на зберігання колективу Армія FM.

Стрім триватиме з 11 по 18 листопада. Трансляція буде на YouTube-каналі Факти ICTV, резюмував Веніамін Вегерчук.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток