Без світла майже 1000 споживачів на Дніпропетровщині

20.11.2023
Без світла майже 1000 споживачів на Дніпропетровщині

Внаслідок російських обстрілів 19 листопада та у ніч на 20 листопада зазнали пошкоджень електромережі у Запорізькій, Харківській та Чернігівській областях. Про це повідомляє Міністерство енергетики.

— У Запорізькій області ворог пошкодив обстрілом повітряну лінію 35 кВ. Обстеження відбудеться, як тільки дозволять військові. Внаслідок нічних обстрілів Харківщини, зокрема міст Борова, Куп’янськ, Вовчанськ, зафіксовано пошкодження мереж. Через бойові дії в області залишаються знеструмленими понад 17,6 тисячі споживачів. На Чернігівщині ворог пошкодив обстрілом повітряну лінію, стався обрив дротів і, як наслідок, — відключення населених пунктів. Без світла лишилися понад 900 абонентів, — йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що внаслідок бойових дій без електропостачання залишаються майже 1000 споживачів на Дніпропетровщині, 129 населених пунктів на Донеччині, понад 2,7 тисячі споживачів — на Сумщині.

Через негоду знеструмлювалися понад 13 тисяч абонентів на Запоріжжі, 6 тисяч споживачів на Миколаївщині, понад 63 тисячі споживачів на Одещині, понад 5,6 тисячі — на Полтавщині. При цьому енергетики частково відновили електропостачання в Одеській області, де на ранок без світла залишалися 2,3 тисячі абонентів.

З технологічних причин відключалися майже 80 тисяч абонентів на Дніпропетровщині, понад 9 тисяч — на Запоріжжі, 6 населених пунктів на Сумщині.

На Херсонщині через обстріли та несприятливі погодні умови за добу відключилися понад 8 тисяч точок обліку.

За минулу добу енергетики повернули світло для понад 19 тисяч абонентів у Запорізькій області, також для майже 100 тисяч споживачів Чернігівщини. Роботи з відновлення електропостачання тривають і в інших регіонах.

Фото ілюстративне.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток