Зараз в ефірі:

Безкоштовний семінар на тему стосунків під час війни від Lifeline Ukraine

12.11.2022
Безкоштовний семінар на тему стосунків під час війни від Lifeline Ukraine

Про цілодобову гарячу лінію психологічної підтримки для військовослужбовців та цивільних, а також онлайн-семінари на Армія FМ розповіла психолог і головна менеджерка Lifeline Ukraine Анастасія Глазкова.

За словами координаторки, благодійний фонд Лінія життя України забезпечує роботу гарячої лінії із запобігання самогубствам та підтримки психічного здоров'я  7333. 14 жовтня організації виповнилося три роки. 

— Ми починали з нуля, а зараз у нас команда понад 20 осіб. Засновник Пол Найлайнд підібрав мотивованих людей. Гарно підібрана команда підтримувала роботу організації весь цей час. Ми надаємо послуги психологічного кризового консультування та емоційної підтримки телефоном і через чат. Наші абоненти 24 години 7 днів на тиждень можуть або набрати 73-33, або написати через Телеграм, фейсбук, чат на сайті, — зазначила Анастасія Глазкова. 

Вона повідомила, що майже половина професійної команди ветерани, адже спершу лінія була заснована саме для їхньої підтримки. І з початком повномасштабного вторгнення всі вони пішли захищати Україну. 

— Важко було перші місяці, людей не вистачало. Але ми витримали і не переривали свою роботу на лінії ні на день. І це був внутрішній вогонь, прагнення команди тримати оборону на психологічному фронті. Нам допомагали колеги з Литви та Ізраїлю,  сказала Анастасія Глазкова.

Як зазначила координатор, у 2021 році організація почала влаштовувати ще й просвітницькі онлайн-семінари під певні запити, здебільшого щодо запобігання самогубству. А цьогоріч із серпня Lifeline Ukraine започаткувала проєкт Надання послуг з кризового психологічного консультування та психологічної просвіти жінкам та дівчатам, які постраждали від війни.

— В межах цього проєкту, за підтримки ПРООН та ЄС, ми записуємо семінари. Відбулося вже 3 таких. Наживо ці семінари відвідало понад 100 осіб. А тепер вони є в записі. І ще у нас запланований на 11 листопада семінар на тему стосунків під час війни. А в грудні-січні у нас будуть семінари на тему Травма свідка та Інформаційна гігієна. На сторінці у фейсбуку є анкета реєстрації. Щоб відвідати семінар, треба її заповнити та реєструватися в Zoom.

Також вона розповіла, що всі семінари в записі можна послухати на сайті Lifeline Ukraine в розділі Тренінги та на ютуб-каналі організації.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток