Зараз в ефірі:

Енджі Крейда презентувала пісню «Попіл» на Армія FМ

18.02.2024
Енджі Крейда презентувала пісню «Попіл» на Армія FМ

Рівненський гурт «Енджі Крейда», відомий за своїм хітом «Враже», випустив нову пісню та кліп на неї з назвою «Попіл». Про роботу над піснею, волонтерство та найближчі виступи на Армія FМ розповіла одна зі співачок гурту Енджі Крейда.

Пісня «Попіл» у час війни, коли чи не кожен українець змушений сказати «прощавай» комусь із друзів чи рідних, відгукнеться у кожному серці, каже Енджі Крейда.

– Час невблаганно минає, а ми забуваємо про обличчя тих, хто був поруч з нами. Відтінки печалі та ностальгії наздоганяють нас, спонукаючи пригадувати миті, коли ми були щасливими разом з ними. На жаль, зараз в будь-який момент можемо втратити зв’язок з рідними та близькими, забути їхні обличчя, їхній запах, їх дотики, їх присутність поруч. Але незважаючи ні на що наше серце ніколи не забуде про них, вони назавжди залишаться в ньому.

Як розповіла Енджі Крейда, текст пісні належить талановитому рівненському журналісту Максиму Коломису.

– Максим палить. Каже, що  якось упав йому попіл на руку і він подумав, що людські життя крихкі, як попіл, до якого торкнувся – і розтер. І так народилася пісня. Я не могла цей текст не взяти, він так співзвучний з нашим часом.

Під час концертів в підтримку військових не менше ніж донати важливе спілкування і відчуття єдності українців, каже Енжі Крейда.

– Важливі навіть не зібрані суми, а спілкування і відчуття спільноти. От, наприклад, ви збираєте нехай навіть п’ять тисяч, сума невелика, але ж люди прийшли й задонатили,  і це дуже важливо в наш час.

Анонсувала Енджі Крейда і найближчий виступ гурту, який відбудеться 18 лютого в Здолбунові, що на Рівненщині.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток