Зараз в ефірі:

Гуменюк: ворог вдосконалюється, шукає тактики, і ми не пасемо задніх

12.04.2024
Гуменюк: ворог вдосконалюється, шукає тактики, і ми не пасемо задніх

Керівник об’єднаного пресцентру Оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк повідомила, що цієї ночі під атакою росіян в Одеській, Миколаївській, Херсонській та Дніпропетровській областях були об'єкти енергетики. Про це вона сказала в ефірі телемарафону «Єдині новини».

- Хочу зауважити, що працюють над знищенням повітряних цілей не тільки Повітряні сили, а й мобільні вогневі групи. Це одна з таких потужних складових знищення саме безпілотників типу «Shahed». Всі Сили оборони долучаються до цієї роботи. І в нашій зоні відповідальності, на нашому напрямку Військово-морські сили сьогодні теж мали влучну роботу і збили дрон на Миколаївщині. Також по одному на Одещині і Херсонщині було знищено... Більш потужно спрямував хвилю своїх дронів ворог на Дніпропетровщину. В кожній із цих областей під атакою були об'єкти енергетики. На жаль, уламками одного зі збитих дронів пошкоджено об'єкти енергетики на Криворіжжі. Локалізують там вже пожежу і тривають ще рятувальні роботи. Люди не постраждали, на щастя, але триває гасіння пожежі, тому що, як правило, такі об'єкти палають сильно, - розповіла Гуменюк.

Також вона поінформувала, що під час сьогоднішньої атаки у росіян «був момент перечікування, перевірки тих маршрутів, які вже були застосовані після тої масованої ракетно-дронової, досить комбінованої атаки з різними видами зброї».

- Вони використали, в принципі, достатньо класичні маршрути, розосереджували, як правило, як вони роблять завжди, дрони в різних напрямках для того, щоб навантажити систему протиповітряної оборони, але до такої роботи ми вже готові. Ворог вдосконалюється, шукає тактики і ми не пасемо задніх. Ми вишукуємо способи протидії, максимально ефективні, - зауважила Гуменюк.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток