Зараз в ефірі:

Ігнат: російські льотчики відчувають, що вони під прицілом

01.03.2024
Ігнат: російські льотчики відчувають, що вони під прицілом

російські літаки та пілоти будуть все частіше потрапляти в зону ураження української ППО. Попри невелику кількість, у Повітряних сил є засоби, якими можна їх "діставати. Про це повідомляє речник Командування Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат під час телемарафону.

— росіяни, як ви бачите, і м'ясні штурми не припиняють. І як казав командувач Повітряних сил ЗСУ, вони не припиняють й м'ясні авіаційні атаки. Тобто не можуть второпати, що їх тут не чекають. Що будуть вони дедалі частіше попадати в зону ураження нашої протиповітряної оборони, оскільки є у нас вже сьогодні засоби, які можуть їх діставати. Так, цих засобів мало, які можуть бити на далекі відстані. Але вони є. І вони є і на півночі, і на півдні, і на сході нашої країни, — розповів він.

Водночас, за словами спікера, попри те, що не завжди вдається знищити російських льотчиків, окупанти все одно вже роблять висновки.

— Є у них теж там протиракетні маневри, різні способи уникнути від потрапляння в літак. Але, як бачите, частенько їм це не вдається. Тому російські льотчики вже відчувають, що вони під прицілом. І це дуже добре. Залишається дочекатися ще більшого постачання від наших партнерів тих систем, які можуть їх знищувати, а також і літаків F-16, — зазначив Ігнат.

Фото з мережі.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток