Зараз в ефірі:

Mad Heads випустив кліп на пісню "Світло всередині нас"

13.02.2024
Mad Heads випустив кліп на пісню "Світло всередині нас"

Про волонтерство та творчість під час війни  на Армія FМ розповів лідер гурту Mad hades Вадим Красноокий.

Як розповів Вадим Красноокий, через якийсь час після початку широкомасштабного вторгнення знову почав  писати пісні, щоб підтримати себе та людей довкола.  

– В першій пісні, яка просто вискочила з мене, коли потопили крейсер «Москва», було багато злості, але й бойовий позитив, проте вона цілком не відповідала загальному настрою пісень групи Mad Нeadz,  і тому ми вирішили її не публікувати.  Далі була пісня «Ми українці, ми можемо все».

Пісня "Світло всередині нас" про українців та підтримку під час війни, про те, що світло всередині нас не вдасться загасити, каже Вадим Красноокий.

– Вона не тільки про волонтерів, це пісня про все те, що нам допомагає триматися в ці важкі часи.

У кліпі на пісню «Світло всередині нас» використано багато відео документальних зйомок роботи волонтерських організацій «Добро Хаб», «Афіна-Україна» та Профком КПІ, ділиться музикант.

– Пісня вийшла кілька місяців тому, а буквально в минулу п'ятницю стартувала прем'єра відеокліпу. У кадрі світлі, прекрасні люди, які хоч і дуже втомлюються, але продовжують робити таку дуже потрібну волонтерську роботу.

Як і більшість музичних гуртів нині, Mad Нeadz виступав на численних фестивалях та заходах, щоб спрямувати кошти в підтримку ЗСУ, зазначає Вадим Красноокий.

– Ми мали виступи з Mad Heads починаючи від зовсім маленьких клубів, де збирали незначні суми, до великих майданчиків. Також мені доводилось сольно виступати, зокрема на українському фестивалі в Чикаго. Там зібрано сотні тисяч доларів, за які організатори закупили все потрібне для українських військових.

Найтемніша ніч перед світанком, тож як би не було важко, кожному з нас робити своє, переконаний Вадим Красноокий.

– Пишаюся кожним захисником та захисницею. Пишаюся всіма, хто їх підтримує чим може. Впевнений, що наша перемога вже на горизонті і ми до неї наближаємося.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток