Міністр оборони пояснив рішення щодо заміни Командувача Медсил

20.11.2023
Міністр оборони пояснив рішення щодо заміни Командувача Медсил

Рустем Умєров пояснив рішення щодо заміни командувача Медичних сил ЗСУ необхідністю розв'язання проблем медичного забезпечення українських воїнів. Про це він написав у Фейсбуці.

- Зробив подання Президенту України щодо заміни командувача Медичних сил Збройних сил України. Вважаю, що причини такого кроку очевидні для всіх, хто бʼється в лавах Сил оборони України, та усіх, хто допомагає. Відповідна проблематика обговорювалась багато разів. Настав час розв'язувати проблеми медичного забезпечення наших воїнів, - заявив Умєров.

Він окреслив три напрямки, за якими має провести роботу новий командувач Медсил ЗСУ.

Зокрема, це максимальна цифровізація процесів та дотримання усіх стандартів медичного забезпечення, включно з постачанням якісних медичних засобів та медтехніки. "Таких проблем, як з неякісними турнікетами, просто не має бути в принципі, - наголосив міністр.

Друге завдання, за його словами, - це розбудова системи навчання тактичної медицини за стандартами НАТО з відповідним ресурсним забезпеченням, а також упровадження усіх необхідних фронту медичних практик, які дозволять зберегти якнайбільше життів воїнів.

Ще одним напрямком роботи Умєров назвав забезпечення постійної ротації особового складу між тактичним та стратегічним рівнем для забезпечення набуття та передачі досвіду з усього циклу лікування поранених, травмованих і хворих.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський заявив, що підписав указ про зміну командувача Медичних сил Збройних сил України. Замість генерал-майора медичної служби Тетяни Остащенко на цю посаду призначено генерал-майора медичної служби Анатолія Казмірчука – начальника Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» у місті Києві.

За словами глави держави, завданням нового керівника буде побудова принципово нового рівня медичного забезпечення українських воїнів.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток