Зараз в ефірі:

НАЗК додало до бази іноземних компонентів зброї деталі дрона "Ланцет"

11.02.2024
НАЗК додало до бази іноземних компонентів зброї деталі дрона "Ланцет"

Національне агентство з питань запобігання корупції додало до Єдиної бази іноземних компонентів у зброї компоненти російського ударного безпілотника “Ланцет”. Про це повідомляє НАЗК.

— Система навігації, акумулятор, оптика, двигун та багато інших компонентів, з яких складається провідний російський ударний БпЛА «Ланцет», вироблені не в самій рф, а поставлені з-за кордону, — зазначають у НАЗК.

Наголошується, що ці дрони можуть перебувати в повітрі, відстежуючи ціль, а після отримання команди від оператора - стрімко атакувати її. Для відстеження цілі "Ланцетам", зокрема, допомагає вбудована камера іноземного виробництва. Ці БпЛА виробляє російська компанія ZALA Aero, що входить до концерну “Калашников”, який перебуває під санкціями України та країн санкційної коаліції. Утім, росія й далі продовжує виробляти ці БпЛА, використовуючи іноземні компоненти.

НАЗК регулярно оновлює базу, щоб допомогти міжнародним партнерам зібрати достатньо доказів та дослідити ланцюги постачання для притягнення співучасників цієї війни до відповідальності.

Фото: Національне агенство з питань запобігань корупції.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток