Зараз в ефірі:

Розвідка працює над нейтралізацією Starlink, які використовує рф у війні проти України

12.02.2024
Розвідка працює над нейтралізацією Starlink, які використовує рф у війні проти України

Українські військові працюють над нейтралізацією загрози зі сторони терміналів супутникового зв'язку Starlink, які використовують російські загарбники на фронті. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов в ефірі телемарафону.

— Справді, росія продовжує працювати через так званий паралельний імпорт, по суті, контрабанду. І так, через треті країни. Ми не будемо називати конкретні країни, і інформація ця потребує уточнення, але Starlink у вільному продажу на території рф на відкритих онлайн-майданчиках, — заявив він.

За словами Юсова, порівняно з минулим роком, зараз використання Starlink в російській армії на лінії фронту стала справді більш системним і налагодженим.

— Тобто на дані пристрої, девайси, окупанти роблять ставку. Тому так, звичайно, ведеться робота з нейтралізацією цієї загрози. Ми зараз ці деталі розкривати не будемо, — заявив він.

При цьому він додав, що ніхто не стверджує, що офіційно йде продаж Starlink росіянам.

— Але сьогодні рф не тільки держава терорист №1, але й держава контрабандист №1. Тому так, це проблема, над якою сьогодні працюють, — заявив представник ГУР.

Фото з мережі.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток