Зараз в ефірі:

Сумська лікарня отримала медичний вантаж гуманітарного призначення

12.02.2024
Сумська лікарня отримала медичний вантаж гуманітарного призначення

Вантаж доправлений до Сумської обласної клінічної лікарні в межах цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України. Повідомляє Командування Об'єднаних Сил ЗС України.

КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня» це провідний медичний заклад, що має вищу акредитаційну категорію, в якому допомогу отримує п’ята частина населення області. Є багатопрофільним медичним закладом охорони здоров’я вторинного рівня, в якому надається спеціалізована цілодобова медична допомога хворим, у тому числі людям, пораненим внаслідок ворожих обстрілів, вимушено переміщеним особам та цивільним, що надходять для стаціонарного лікування.

Переданий військовими гуманітарний вантаж складається з необхідних засобів для проведення хірургічних втручань, обладнання для проведення медичних досліджень хворих, засобів для полегшення стану лежачих пацієнтів та витратних матеріалів для гіпсування. Також медики отримали медичний хірургічний одяг, засоби для взяття і переливання крові тощо.

Варто зазначити, що необхідні медикам речі надійшли з США за сприяння БО БФ «Захисти майбутнє» у межах меморандуму про співпрацю, укладеного раніше з Командуванням Обʼєднаних Сил ЗСУ.

Робота щодо допомоги медичним закладам у прифронтових регіонах продовжується. Найближчим часом гуманітарну допомогу медичного характеру отримають інші медичні заклади, які знаходяться у Північній операційній зоні.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток