Зараз в ефірі:

Святий Миколай з добрим серцем творить дива

09.12.2023
Святий Миколай з добрим серцем творить дива

Естафета Добра Святий Миколай — ЗСУ — саме таку назву отримала нова ініціатива Командування Об'єднаних сил Збройних сил України, що впроваджується в рамках цивільно-військового співробітництва. Майже 6000 подарунків із солодощами отримають традиційні улюбленці Святого Миколая — діти та поранені солдати.

Святий Миколай у пікселі разом із військовими відвідають дітей, що перебувають на стаціонарному лікуванні в лікарнях та дитячих будинках Північної операційної зони. Звісно, відвідає і наших воїнів, що лікуються у військових госпіталях. Також подарунки отримають діти загиблих Героїв.

— Дуже символічно, що День Святого Миколая збігся з Днем Збройних сил України. Святий Миколай з добрим серцем творить дива, і український солдат також щодня творить свої дива на полі бою, захищаючи наше майбутнє, — зазначив командувач Об'єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв. — Наші серця у цей тяжкий час мають зберегти іскри доброти, військові разом із благодійниками завжди готові віддати частку своєї душі кожній дитині.

Естафета Добра стартувала в Гарнізонному храмі Збройних Сил України на честь Святителя Миколая Чудотворця, що знаходиться на території Національного музею народної архітектури та побуту України.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток