Зараз в ефірі:

У Дніпрі стартував другий сезон змагань серед ветеранів «Сильні України»

12.02.2024
У Дніпрі стартував другий сезон змагань серед ветеранів «Сильні України»

Участь в змаганнях «Сильні України» взяли понад 180 військовослужбовців та курсантів, 90 з яких ветерани, які дістали поранення та травми під час участі в бойових діях.

Учасники мірялися силами у чотирьох адаптивних дисциплінах: веслування на тренажері, жим лежачи, аеробайк та ривок гирі.

Турнір організувала Федерація стронгмену України за підтримки Дніпропетровської обласної військової адміністрації, депутатів та меценатів. Головний суддя – почесний президент ФСУ, чемпіон світу зі стронгмену Василь Вірастюк.

Організатори планують провести цьогоріч ще вісім заходів «Сильні України», зокрема в Одесі, Тернополі, Хмельницькому, Кропивницькому та Полтаві.

«Сильні України» – всеукраїнські спортивні змагання з адаптивних видів спорту серед ветеранів та чинних військовослужбовців, які зазнали травм та поранень під час участі в бойових діях на території України. Змагання вперше відбулися у 2023 році та стали частиною системи спортивно-реабілітаційних заходів для ветеранів війни ГО «Федерація стронгмену України» за підтримки народних депутатів України фракції «Слуга Народу» та меценатів.

У жовтні 2023 року на міжнародному фестивалі Arnold Classic Europe в Мадриді ветерани, учасники першого туру змагань, встановили світовий рекорд із адаптивного стронгмену, протягнувши за канат в упорі сидячи 4 вантажівки загальною масою 35 тонн на 20 метрів за 30,69 секунди.

Генеральний інформаційний партнер заходу – телеканал ICTV2, інформаційний партнер – радіо Армія FM.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток