Зараз в ефірі:

Україна спростувала чергові фейкові заяви путіна

10.02.2024
Україна спростувала чергові фейкові заяви путіна

Російський диктатор путін дав двогодинне інтерв’ю. Диктатор традиційно повторив низку фейків про нашу країну та загарбницьку війну. В Україні спростували фейкові заяви путіна. Про це повідомили у Центрі стратегічних комунікацій України.

— Такер Карлсон, скандальний ексведучий Fox News, обіцяв поставити диктатору «гострі запитання», для чого спеціально прилетів у москву. За 120 хвилин Карлсон не знайшов можливості запитати про воєнні злочини росіян в Ірпені, Бучі та інших містах України, викрадення тисяч дітей, геноцидну риторику і дії кремлівського режиму, — заявили у Центрі стратегічних комунікацій та спростували головні фейкові заяви путіна під час цього інтерв’ю.

Диктатор вчергове повторив, що мета так званої "спецоперації" в Україні — це денацифікація, "заборона усіляких неонацистських рухів". Але правда полягає у тому, що неонацизм в Україні — це вигадка російської пропаганди. Таким чином москва намагається виставити нашу країну як законну ціль для агресії, терору і знищення.

путін заявив, що нібито колишній прем'єр-міністр Британії Борис Джонсон вмовив Україну продовжувати бойові дії. Проте він забув, як було насправді. На російсько-українських переговорах у Білорусі та в Туреччині у лютому-березні 2022 року не було досягнуто прийнятного для сторін результату. москва примушувала Україну капітулювати, але цього не сталося.

Російський диктатор повторив традиційний пропагандистський фейк про те, що нібито Україну створив Володимир Ленін. Але цього разу диктатор додав до Леніна ще й Сталіна та заявив, що Україна є штучною державою. А правда в тому, що новітня українська держава була заснована не Леніним і Сталіним, а українським національним рухом - одночасно з Польщею, Литвою, Грузією і навіть самою росією як республікою. Російські більшовики не створили, а завоювали незалежну Україну, перетворивши її на чергову радянську республіку.

Терорист путін заявив, що в Україні триває "громадянська війна" між росіянами. Насправді ж в Україні живе багато росіян, які є патріотами та захисниками української держави. А наратив путіна про "переслідування росіян в Україні" та "визволення" використовується для розпалювання війни. Мало того, вислів "русские не сдаются" - добре відомий людям, знайомим з російською культурою. Тому не дивно, що українські воїни могли обрати його для тролінгу росіян.

Диктатор вкотре маніпулював думкою про те, що нібито "американцям немає чим зайнятися". Згадав про кордон з Мексикою, національний борг США. Нібито США та росії варто домовитися та Сполученим Штатам почати з повагою ставитися до росії. Проте правда у тому, що росія і путін регулярно порушують всі домовленості й відмовляються виконувати міжнародні угоди, під якими стоїть підпис керівництва рф. Зазначається, що здійснивши повномасштабний напад на Україну, росіяни порушили близько 400 міжнародних угод.

Фото ілюстративне з мережі інтернет.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток