Зараз в ефірі:

Українські правоохоронці зареєстрували майже 112 тисяч воєнних злочинів

09.12.2023
Українські правоохоронці зареєстрували майже 112 тисяч воєнних злочинів

Українські правоохоронці вже зареєстрували понад 111 990 випадків воєнних злочинів з боку Росії. Про це під час міжнародної конференції з прав людини "Свобода або страх" заявив Генеральний прокурор Андрій Костін.

— Щодо зареєстрованих воєнних злочинів, то на сьогоднішній ранок ця цифра складає понад 111990 зареєстрованих випадків воєнних злочинів. І ця цифра не є повною, — сказав Костін.

За його словами, в Офісі генпрокурора переконані, що всі ці злочини — це частина спланованої політики РФ зі знищення українців.

— Наше головне завдання - задокументувати кожен злочин і встановити патерни та командні ланцюжки, аби притягнути до відповідальності не лише виконавців, але і організаторів. Ці докази можуть бути потім передані як до МКС, до міжнародних інституцій, так і до країн-партнерів тощо, — зазначив генпрокурор.

Тому українські правоохоронці документують всі злочини, вчинені під час російської агресії, відповідно до найновіших міжнародних стандартів, заявив очільник ОГП. Український посол підкреслив, що Росія продовжує грубо порушувати основні правила ведення війни. 

Фото: Офіс Генерального прокурора 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток