Зараз в ефірі:

Українські військові захопили нові позиції навколо Бахмута

14.05.2023
Українські військові захопили нові позиції навколо Бахмута

Продовжуємо рухатись вперед на Бахмутському напрямку в районах передмістя. Повідомляє заступник Міністра оборони України Ганна Маляр.

Наші підрозділи за сьогоднішній день захопили понад десять ворожих позицій на півночі та півдні околиць Бахмута та зачистили значну площу лісового масиву в районі Іванівського. Взято в полон ворожих солдат з різних частин.

Всупереч всім обставинам, коли неймовірне ймовірно. Хто знає реальную обстановку і знаходиться зараз там, розуміє всю гостроту ситуації. Це коли 1 метр по складності виконання завдань вартує 10 км. Наші діють на межі надлюдських можливостей. Діють твердо, рішуче і професійно.

В самому Бахмуті дуже гаряче. Ворог зібрав там усі сили й намагається просуватись, знищуючи все на своєму шляху. Тривають запеклі бої.

Командувач Сирський тримає ситуацію під контролем. Аналізує, планує, приймає рішення. Як і мусить бути, справжній бойовий генерал з військом у найгарячіші моменти.

Поруч з ним вміло керують підпорядкованими військами бригадні генерали Богомолов і Гнатов. Вони реалізовують загальний замисел операції.

Завдяки продуманому плануванню командування та миттєвій реакції на дії ворога, стійкості та мужності наших воїнів, станом на зараз противник не може оточити місто та досягти гучної перемоги на цьому напрямку.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток