Зараз в ефірі:

Український ветеранський фонд запустив кампанію підтримки та реінтеграції ветеранів

29.02.2024
Український ветеранський фонд запустив кампанію підтримки та реінтеграції ветеранів

Український ветеранський фонд спільно з українською комунікаційною агенцією plusone social impact запустив інформаційну кампанію, спрямовану на підтримку та реінтеграцію ветеранів у цивільне життя. Фонд зацікавлений у створенні умов для їхньої успішної адаптації через різноманітні програми та допомогу. 

Проблему, з якою зіштовхуються ветерани, озвучила Руслана Величко-Трифонюк, виконуюча обов'язки Виконавчої директорки Українського ветеранського фонду:

"Повернення ветеранів з фронту символізує кінець одного етапу їхнього життя та початок іншого. Шлях додому для багатьох ветеранів не закінчується на порозі власного. Він продовжується у їхніх думках, спогадах та серцях, на яких війна залишає глибокі й невидимі рани".

Початком інформаційної кампанії та одним із її ключових елементів стало відео.

Мета — показати ветеранам, що їх бачать, чують і готові надати підтримку на їхньому шляху до реінтеграції, а Український ветеранський фонд буде поряд з ветеранами й ветеранками, які шукають підтримки у поверненні до цивільного життя.

"Забезпечення комплексної підтримки ветеранам — це відповідальність не тільки держави, а й суспільства. Разом ми повинні створити умови для їхньої успішної інтеграції. Це означає не лише визнання їхнього внеску, але й надання можливостей для особистісного зростання, зокрема через професійну орієнтацію, освіту та підприємницьку діяльність. Такий підхід допоможе ветеранам знайти нове призначення в цивільному житті, відновити віру в добро та відчути себе цінною частиною країни, яку вони захищали", — додає Руслана Величко-Трифонюк.

Український ветеранський фонд активно співпрацює з багатьма  зацікавленими сторонами: донорами, урядовими і неурядовими організаціями,  та бізнесом, — з метою створення ефективної підтримки ветеранам та їхнім сім'ям. Фонд пропонує  програми та послуги за різними програмами та  напрямками у сфері освіти, працевлаштування, фінансової підтримки ветеранського підприємництва, юридичні консультації і психологічна підтримка, фізичну реабілітацію через спортивну активність, а також постійно працюють над інформаційними соціальними кампаніями про ветеранів і для ветеранів.

Для отримання додаткової інформації про програми та можливості від фонду, звертайтеся за контактами на сайті Українського ветеранського фонду.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток