Зараз в ефірі:

В Україні створять систему страхування воєнних ризиків

12.02.2024
В Україні створять систему страхування воєнних ризиків

Рада з фінансової стабільності погодила концептуальну записку для створення в Україні повнофункціональної системи страхування воєнних ризиків. Це передбачено Меморандумом про економічну та фінансову політику між Україною та МВФ. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

— Визначена концепцією модель страхування воєнних ризиків передбачає запровадження обов’язкового та добровільного страхування, — йдеться в повідомленні.

Концепція розроблена за участю фахівців Світового банку, НБУ, Міністерства фінансів та Міністерства економіки. Вона обговорюватиметься та впроваджуватиметься поетапно. Наступними кроком буде презентація та обговорення зазначеної концепції з представниками бізнесу. Пропонована модель працюватиме за участю локальних страховиків, міжнародних перестраховиків та держави в особі спеціально створеного Державного агентства (або іншої установи, визначеної з міжнародними донорами за результатами майбутніх обговорень), і потребує розробки окремого законопроекту, повідомили в НБУ. Подальше опрацювання моделі та підготовка змін до законодавства триватиме в межах робочої групи за участю фахівців НБУ, Міністерства фінансів і Міністерства економіки.

Фото: Національний банк України.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток