Зараз в ефірі:

Як Олександр Положинський мало не став Владиславом Бабієм через шахраїв

30.03.2024
Як Олександр Положинський мало не став Владиславом Бабієм через шахраїв

Військовослужбовець, музикант та кореспондент Армія ТV Олександр Положинський розповів про шахрая, який використав його фото та створив профіль у телеграмі з ім’ям Владислав Бабій, де обіцяв розповісти «всю правду про ситуацію на фронті».

Профіль шахрая в телеграмі знайшли знайомі та надіслали інформацію, каже Олександр Положинський.

– Не я знайшов цього Бабія в телеграмі, мені про нього розповіли. Він ходив по різних телеграм-каналах і запрошував до себе на канал, на якому обіцяв розказати «всю правду про війну». Коли мені надіслали інформацію про нього, то повідомили, що його вже заблокували на той момент.

За словами артиста, це далеко не єдиний випадок, коли його світлини використовують зловмисники для створення фейкових акаунтів.

– З десяток випадків було точно. Якийсь чоловік використовував мої фотографії, щоб виманювати гроші з жінок в Бразилії. Мало того, з однією він обіцяв одружитися. І переді мною постала дилема, бо та жінка була  дуже серйозно налаштована. Вона казала, приїжджай, я тут тобі все організую, візьму тебе на повний пансіон і так далі.  Але хто ж мене з України відпустить зараз, я в Збройних Силах України, – жартує Сашко Положинський.

Вирішив поділитися інформацією, щоб люди були уважнішими та не забували про обережність в інтернеті, зауважує Олександр Положинський.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток