Зараз в ефірі:

За 2 роки широкомасштабної війни я впустив у себе розуміння, що таке бути військовим – Андрій Жолоб

31.03.2024
За 2 роки широкомасштабної війни я впустив у себе розуміння, що таке бути військовим – Андрій Жолоб

За 2 роки повномасштабної війни я став ще одним проявом військової особистості – впустив у себе розуміння, що таке бути військовим.  Андрій Жолоб, колишній командир медичної роти та музикант, розповів про свій досвід у війську, ставлення до ухилянтів та важливість підтримки рідних і музики.

З початком широкомасштабного вторгнення лікар-травматолог та музикант Андрій Жолоб пішов у ЗСУ. Майже два роки він очолював медроту ДШВ, а нині вливатиметься у цивільне життя. Каже, глибинне усвідомлення війни прийшло з початком широкомасштабного вторгнення:

– Я відбув Майдан, всі десять років війни я перетинався з друзями, які воювали, приїздили на ротацію з зони АТО, але ніколи я не був повністю в темі. Для мене розуміння війни прийшло з початком широкомасштабного вторгнення. За два роки широкомасштабної війни я став ще одним проявом своєї особистості, якого я ніколи не чекав і не сподівався. Я впустив в себе розуміння, що таке бути військовим.

Як розповів Андрій Жолоб, розваги та вечірки під час війни в підтримку Сил оборони – корисна та потрібна справа, на відміну від спроб уникнути служби у війську.

 – «Зневага» - одним словом можна описати моє ставлення до ухилянтів.

Під час перебування на фронті найбільшою підтримкою стали родина та музика, каже Андрій Жолоб.

– Якби не дружина, я б «кукухою» поїхав давно.  Підтримує мене також музика та комп’ютерні ігри. Я з собою на війну взяв три гітари. Також купив хороший гральний ноутбук. Після важких днів, коли мене накривало, перенесення у фантастичні світи давало неймовірне розслаблення.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток