Зараз в ефірі:

За кожного нашого полеглого воїна - окупанти платять десятками, - Командувач ДШВ

21.11.2023
За кожного нашого полеглого воїна - окупанти платять десятками, - Командувач ДШВ

Командувач Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-майор Максим Миргородський привітав особовий склад із річницею. Відповідне відео опублікували на сторінці Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Чергову річницю свого професійного свята ми зустрічаємо в умовах широкомасштабної збройної агресії військ російської федерації проти нашої рідної України. Однак, ми сильні, підготовлені, вмотивовані та забезпечені всім необхідним для нашої спільної Перемоги!

Ми одними з перших з боями зустріли противника, ми завжди на вістрі атаки, там де найважче. За цей час, українськими десантниками було знищено сотні окупантів та ворожі техніки. Є чималі успіхи під час бойових операцій, які будуть озвучені після Перемоги.

Крізь біль від втрат та втому - ми продовжуємо вести бойові дії на найбільш важливих напрямках - завдаючи щоденних втрат противнику! За кожного нашого полеглого воїна - окупанти платять десятками!

З нагоди нашого свята хочемо висловити щиру подяку за відвагу, силу та відданість, яку ви проявляєте на благо нашої країни. Ви – справжні захисники, завдяки яким Україна має надійний щит від будь-яких викликів.

Нехай ваші справжні подвиги завжди отримують заслужене визнання, а в дні святкові та буденні ви знаходите силу та підтримку у серцях тих, кого ви захищаєте.

Бажаємо вам міцного здоров'я, невичерпної енергії та завдань, які завжди приносять тільки перемоги. Бережіть себе, і нехай сила духу завжди буде з вами!

Фото: Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток