Зараз в ефірі:

Знищення "Івановця" змусило рф вдатись до заходів безпеки у Чорному морі

12.02.2024
Знищення "Івановця" змусило рф вдатись до заходів безпеки у Чорному морі

Знищення катера "Івановець" призвело до нестандартної ситуації для чорноморського флоту рф. Наразі окупанти не запускають крилаті ракети з Чорного моря по Україні, а флот рф займається охороною й обороною пунктів базування та навчальним процесом своїх моряків. Про це повідомляє речник Військово-морських сил України Дмитро Плетенчук в ефірі телемарафону.

За його словами, наразі ворог вивів у Чорне море п'ять кораблів, з яких два фрегати - "Адмірал Ессен" та "Адмірал Макаров", що можуть мати на борту до 8 ракетоносіїв кожен.

— Але випадок, що стався з їхнім ракетним катером вони кілька днів обдумували, розбирали. Після цього було призупинено навчальний процес, що вже є нестандартною ситуацією для чорноморського флоту. Після цього, як вони вирішили, що вже можна безпечно виходити у східній частині Чорного моря - продовжували виходи у море, — пояснив Плетенчук.

Він зазначив, що ці ворожі виходи в море російських кораблів здебільшого пов'язані із заходами безпеки і з переведенням суден до інших портів.

— Це коли їхні кораблі намагаються змінювати місце їх стоянки, місце базування і для цього вони використовують порти Туапсе і Сочі, і для цього, звісно, їм треба вийти в море, —  додав він.

Фото з мережі.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток