Учасник Ігор нескорених Юрій Дмитренко про перше тренування нашої збірної

Учасник Ігор нескорених Юрій Дмитренко про перше тренування нашої збірної

Сьогодні відбувається перше знайомство з командою Ігор нескорених 2018 в Україні та відкрите тренування нашої команди. З нами на зв’язку безпосередній учасник Юрій Дмитренко.

У нас зараз відбуваються перші тренувальні збори. Відбувається налагодження тренувального процесу.

Минулого року я брав участь у збірній в складі резерву. Але цього року вийшло доопрацювати свої помилки та потрапити в основу. Виступатиму в Австралії в стрибках в довжину, біг на короткі дистанції, а також у плаванні.

Конкуренція, щоб потрапити до команди, була дуже великою. На самі змагання подавалось близько 200 учасників. Конкуренція була величезна, але лише спортивна. Більшість осіб, що беруть участь в змаганнях, мої знайомі. Ми разом були в госпіталях, проходили реабілітацію, відновлення.

З 200 учасників відібрали 15 осіб до збірної. Головною умовою участі в змаганнях була служба у силових структурах країни та участь у бойових діях, де отримано поранення. Змагання полягають в тому, що вони створення для тих, хто був поранений під час військових дій. А так, як у нашій війні брали участь не лише військові, а й інші силові структури: поліція, прикордонники, СБУ, то у нас різний контингент. Тобто, головний критерій участь в змаганнях – служба, бойові дії, отримання поранення.