Україна неймовірна. Бахмут 

07.10.2017
Україна неймовірна. Бахмут 

 

Місто Бахмут Донецької області почало свою історію з 16 століття. Воно виникло як оборонне укріплення(сторожа) для захисту від турецько-татарських набігів. Назву населений пункт отримав від річки БахмУт, що протікає містом. Вся земля по водоймі належала запорозьким козакам. Постійного ж населення на сторожі не було. Сторожею користувалися щоб нести службу – охороняти українські поселення. Згодом в Бахмутській сторожі почали видобувати сіль,

Тут бував Дмитро Менделєєв цього . Він був вражений пишнотою підземного світу соляних шахт і свої враження відобразив у книзі «Майбутня сила, що спочиває на берегах Дінця».

У 1924 р. місто перейменоване в Артемівськ на честь радянського діяча Артема! До речі, ви напевне чули назву шампанських вин Артемівське. Саме у Бахмуті розташовується найбільший у Східній Європі завод шампанських вин, що виробляє «сонячний напій» за класичною технологією. Щороку по всіх континентах розходяться мільйони пляшок ігристого вина, дбайливо витриманого у місцевих підвалах загальною площею — 26 гектарів!

Слідкуйте у зручному форматі! Ми у соціальних мережах:
facebook.com/armyuaFM
t.me/armyfm_channel
twitter.com/Armia_fm
instagram.com/armyfm
soundcloud.com/armyfm

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток