УКРАЇНСЬКІ МИРОТВОРЦІ ПРОТЯГОМ ДВОХ МІСЯЦІВ ВІД ПОЧАТКУ РОТАЦІЇ ЗДІЙСНИЛИ ПОНАД 600 ГОДИН ВИЛЬОТІВ

29.05.2018
УКРАЇНСЬКІ МИРОТВОРЦІ ПРОТЯГОМ ДВОХ МІСЯЦІВ ВІД ПОЧАТКУ РОТАЦІЇ ЗДІЙСНИЛИ ПОНАД 600 ГОДИН ВИЛЬОТІВ

Сьогодні в Україні відзначають Міжнародний день миротворців ООН. Про те чи будуть святкувати наші військові, які наразі виконують завдання місії ООН в Демократичній республіці Конго, Армія ФМ дізнавалась у прес-офіцера 18 окремого вертолітного загону Володимира Фітьо.

«Протягом двох місяців від початку ротації, наші пілоти здійснили понад 600 годин вильотів. Основним завданням нашого загону є забезпечення доставки особового складу і гуманітарних вантажів у важкодоступні райони. В цій африканській країні слабо розвинена мережа доріг. З твердим покриттям їх практично взагалі немає, тому наші гелікоптери є досить затребувані і на щоденній основі виконують завдання, які ставить перед нами місія ООН.

В нас в наявності є бойові гелікоптери МІ-24, які за ці два місяці мали бойове застосування. Ми всі знаємо, що в цій країні досі триває конфлікт між повстанцями і урядовими військами, тому наші пілоти періодично літають на бойові вильоти.

Хочеться пріватати всіх наших миротворців, які зараз в місіях або були раніше. Перша миротворча місія ООН була здійснена в 1948 році. На честь неї і була обрана дата для цього свята. Ми святкувати не будемо адже маємо багато завдань, які для нас поставленні.

Всіх зі святом! Успіхів і дякуємо за підтримку!»

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток