Українські військові вразили іноземних дипломатів на навчаннях Репід Трайдент-2018

06.09.2018
Українські військові вразили іноземних дипломатів на навчаннях Репід Трайдент-2018

Сьогодні на україно-американських військових навчаннях Репід Трайдент українська батальйонна тактична група відпрацьовувала елементи наступу  на противника із застосуванням розвідки, саперів, артилерії, армійської авіації та бронетехніки. На це приїхали подивитися високопосадовці, представники ЗМІ, іноземні дипломати та військові аташе.

 

Детальніше про хід навчань розповів наш кореспондент Віктор Ануфрієв.

«За легендою навчань українські підрозділи готуються до відбиття повномасштабного вторгнення умовного ворога на українську землю. Після оборонних заходів, відбиття атаки, почали свою роботу спецпризначенці ССО, котрі здійснили стрибки з парашутом з вертольоту МІ-8 у визначений район для проведення диверсійних дій. Далі за сценарієм відпрацювала авіація та артилерія і відбулось захоплення важливого об’єкту, важливого шляхосполучення противника і далі відбувся прорив бронетехніки, форсування водної перешкоди бойовими машинами піхоти та власне вже сам наступ та перслідування ворога», - розповів Віктор Ануфрієв.

Він також розповів, що за цим всім дійством усі дипломати та генерали спостерігали затамувавши подих, адже стрілянина, вибухи, дим, польоти авіації, і головне впевнені та професійні дії українських військових - все це їх просто приємно вразило і вони дякували нашим командирам, офіцерам та солдатам за чудову роботу.

«Навіть під час прес-конференції американський бригадний генерал Келлі Фішер сказал, що він пишається тим, що українська армія після допомоги їхніх інструкторів – вже виглядає сильною, впевненою та він пишається українцями», - додав Ануфрієв.

Навчання триватимуть ще трохи більше тижня, де відпрацюють, конвоювання, тактичну медицину, розмінування, зачищення небезпечної території та ще багато іншого.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток