Український гурт "VRODA" у Канаді

10.07.2017
Український гурт "VRODA" у Канаді

Одна з учасниць гурту "VRODA" Аня Заклецька розповіла у ранковому шоу на Армії FM, як вони з’їздили до Канади, Маріуполя і Києва на різні фестивалі.

«Великий український фестиваль у місті  Місісіга, це передмістя Торонто в штаті Онтаріо. Ми поїхали великою фестивальною ватагою: це був гурт «VRODA» повним живим складом, ансамбль «Зернятко» з невеликою такою творчою делегацією», - згадує артистка.

Вона розповіла, що там були майстри-ремісники, які навчали професійно виготовляти гончарні вироби, ляльки-мотанки, писати петровський розпис, писати писанки.

«І все це чудові фольклористи-професіонали – Ярослав та Наталія Чабанюки, Наталія Лещенко, Іванна Западинська. Які дійсно знають дуже добре свою справу і вони не тільки ідеально втілювали цю всю красу, а ще розповідали і англійською, і українською мовами, в залежності від мови відвідувачів, які знаки що значать, які обереги та традиції - в які дні, що та коли писалося. Словом, ми отримали масу задоволення, гурт «VRODA» був хедлайнером цього фестивалю. Ну і нам ще трішечки пощастило побувати у Торонто і побачити багато цікавих речей, починаючи від стихійних явищ (наприклад Ніагарський водоспад) і закінчуючи людьми і відмінностями у менталітеті», - розповіла Ганна Заклецька, учасниця гурту.

«Канада – молода країна – 150 років, а Україна – ще більш молода країна, трохи більше 25 років. Тому я впевнена, що у нас все попереду… А найбільше надихає той факт, що українці були одними із перших переселенців до Канади, одні з найбільш чисельних і вони вважаються одними з найбільш визначних, тих, хто зробив Канаду такою, якщо вона є сьогодні. Тому, я впевнена, що ця генетична риса привалює у нас і досі.», - зазначила співачка.

Про виступ гурту «VRODA» на фестивалі Atlas Weekend 2017, про поїздку у Маріуполь на фестиваль MRPL.CITY 2017 слухайте у випуску: https://goo.gl/8o95ZD

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток