Український танковий взвод візьме участь у змаганнях «Tank Challenge" в Німеччині

17.05.2018
Український танковий взвод візьме участь у змаганнях «Tank Challenge" в Німеччині

У Німеччині вже незабаром розпочнуться змагання "Tank Challenge", на які туди прибув український танковий взвод. Про те, як відбувається підготовка наших танкістів до конкурсу, в ефірі Армія ФМ розповів військовий журналіст Павло Ковальчук, який наразі перебуває у Німеччині разом з українськими військовими:

"Нещодавно завершились міжнародні військові навчання Combined Resolve X, на яких українські воїни здивували організаторів чудовою підготовкою та професійними діями. Минулого року ці ж хлопці з 14 окремої механізованої бригади представляли нашу країну на змаганнях «Сильна Європа». Торік вони виступали на танках Т-64БВ, цього ж року взвод озброїли Т-84.

За словами організаторів у танковому челенджі візьмуть участь 8 країн. Окрім Австрії, Німеччини, Польщі, Франції, США та України заявили свої команди збройні сили Великобританії та Швеції».

«Tank Challange 2018» це не тільки змагання, а й певного роду тренування, що дозволяють учасникам в дружній атмосфері обмінятися досвідом та розвинути співпрацю між військовими різних країн.

Конкурс складається з 13 етапів, серед яких ведення наступального та оборонного боїв, смуга перешкод, точне водіння, швидкісна стрільба та інше."

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток