Українці об’єдналися у прагненні допомогти нашим воїнам

Українці об’єдналися у прагненні допомогти нашим воїнам

На Буковині місцеві волонтери, переселенці та просто небайдужі місцяни, вже в четверте від початку війни, збирають допомогу нашим воїнам, які зараз на передовій.

 

 

 

 

 

 

Усі ви знаєте, що у перші ж дні війни, яку розв’язала російська федерація на нашій землі, Україну охопила нова, потужна хвиля волонтерства та посиленої допомоги Збройним Силам України. Осторонь не залишається ніхто – українці об’єдналися у своєму прагненні допомогти нашим воїнам, які мужньо б’ються із ворогом. І от сьогодні в одному з невеликих містечок Буковини місцеві волонтери зібрали чергову допомогу нашим воїнам -  вони приготували багато смачних домашніх страв. Тут і тушкованка, ковбаса, голубці, салати, риба. Окрім того, на передову місцеві майстрині сплели маскувальні сітки, про які дуже просили бійці.

Що спонукає українців гуртуватися у ці нелегкі часи? Про це нам розповіли місцеві мешканці:

«Мабуть, неможливо зараз залишатися байдужим до всього, що зараз відбувається на нашій землі. Щоб підтримати наших воїнів,  жінки об’єднуються. Та й загалом кожен на своєму місці робить все можливе заради спільної перемоги. Хлопці, ми віримо у вас! Збройні сили України – ми з вами! Жінки з вами! До перемоги. Слава Україні!».

«Що спонукає згуртуватися – навіть не знаю. Це бажання врятувати свою сім’ю, своє місто, свою країну. Більше за все хочу подякувати хлопцям, які зараз стоять на передовій і рятують все цивільне населення, всю Україну. Щиро дякую вам, хлопці».

З молитвами за Україну буковинці допомагають нашому війську, щиро вірять у перемогу та наших воїнів, у сили та міць Збройних Сил України. Разом переможемо!