«Українці покладаються на свою армію більше, ніж на церкву», — Міністр оборони Олексій Резніков

«Українці покладаються на свою армію більше, ніж на церкву», — Міністр оборони Олексій Резніков

Під час представлення особовому складу Міністерства оборони України та Генерального штабу Міністр оборони Олексій Резніков зазначив, що його команді доведеться працювати у непростий час як для країни, так і загалом для світу, адже безпекові загрози зростають. Водночас він наголосив, що Збройні сили мають найбільшу довіру громадян.

 

 

 

«Українці покладаються на свою армію більше, ніж на церкву… Я два роки вів переговори з росіянами і чудово знаю, хто наш противник. Його можна зупинити, тільки якщо давати відсіч. І ми зробимо все необхідне для підвищення обороноздатності і захисту нашої країни», зауважив Олексій Резніков.

Також він окреслив напрями, за якими працюватиме на посаді міністра. Найперше це злагодженість дій між Міноборони, Генеральним штабом і профільним комітетом парламенту. Важлива співпраця і з Міністерством стратегічної промисловості.

Крім того, Олексій Резніков наголосив на пріоритетності розширення стратегічної співпраці з НАТО та США.

«Поки в Брюсселі будуть ухвалювати політичні рішення щодо приєднання до Альянсу, нам із вами важливо забезпечити, щоб Україна стала частиною Альянсу де-факто, через спільні проєкти», наголосив Міністр оборони.

Ще одним пріоритетом назвав зміни у кадровій політиці.

«Треба подивитись на ЗСУ як на потужного роботодавця, який змагається за найкращих в конкурентних умовах і який дбає про людей від моменту вибору професії до адаптації після служби», сказав він.

Як зазначив Олексій Резніков, особливу увагу буде приділено організації оборонних закупівель, а також завершенню розмежування повноважень між Міністерством оборони та ЗСУ.

«Мій досвід переговорника свідчить: якщо ми маємо сильну армію це один із найпотужніших дипломатичних аргументів в будь-якому мирному процесі», резюмував Олексій Резніков.

Водночас під час представлення новопризначеного міністра і Президент України Володимир Зеленський і Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний подякували Андрію Тарану за професіоналізм, чесність і самовіддану працю.

Президент України зазначив, що Андрій Таран дуже порядна людина, що в наш час важливо для будь-якого урядовця.

«До мене на Банкову Андрій Васильович приїхав з квартири на Троєщині. І сьогодні, закінчуючи свій термін на посаді Міністра оборони, думаю, це вперше в історії України, коли Міністр оборони повертається у свою квартиру на Троєщині…» наголосив Володимир Зеленський.

«Окремо хочу подякувати саме за те, що ракетна програма з’явилася під Вашим особистим керівництвом. А також програма відродження вітчизняного флоту. А це вже були великі стратегічні проєкти, за якими велике майбутнє», сказав Валерій Залужний.