Українська команда Invictus Games прибула на змагання

Українська команда Invictus Games прибула на змагання

Команда «Ігор нескорених — Україна» прилетіла до Гааги, де найближчі 10 днів братиме участь у міжнародних мультиспортивних змаганнях для поранених військовослужбовців та ветеранів.

 

 

 

 

 

Про це повідомляє у Фейсбук Генеральний штаб ЗСУ.

Більшість учасників збірної та команди забезпечення України — діючі військовослужбовці, які стоять на захисті нашої держави в Збройних Силах України, Територіальної оборони ЗС України, Національної гвардії України та інших структур сектору безпеки і оборони України.

«Однак сьогодні вони — не тільки наша гордість та опора, а й спортивні дипломати, які вкотре розкажуть всьому світу правду про війну в Україні від першого лиця.

На жаль, у тісній Інвіктус спільноті є втрати, які болять. Серед них – Дмитро Сидорук, ветеран і тренер нашої команди зі стрільби з лука, який загинув вісім днів тому. Також із нами немає Юлії Паєвської — нашої посестри і учасниці збірної, яка досі перебуває в полоні російських окупантів.

Ми знаємо, як важко нашій команді далося рішення взяти участь у змаганнях у такий складний період для України. Але знайте, хлопці, ми з вами! З вами вся Україна!» — зазначено у повідомленні Генерального Штабу.