Українські десантники приєдналися до найбільших в 2019 році навчань НАТО

04.06.2019
Українські десантники приєдналися до найбільших в 2019 році навчань НАТО

Українські десантники беруть участь в міжнародних навчаннях Saber Guardian-2019, які почалися 3 червня на території Румунії, Болгарії та Угорщини.

Детальніше про те, які завдання стоять перед нашими воїнами та яка атмосфера між арміями країн світу розповіла прес-офіцер 25-ї окремої повітряної Дніпропетровської бригади десантно-штурмових військ ЗСУ Тетяна Зарицька.

«Це міжнародні навчання Saber Guardian-2019 до яких залучаються представники 16 країн. Серед них також є й Україна. Нашу країну представляє ротно-тактична група 25-ї окремої повітряної Дніпропетровської бригади десантно-штурмових військ ЗСУ.

Навчання триватимуть понад два тижні та проходитимуть в різні етапи підготовки та активної фази з бойовою стрільбою. Зараз навчання проходять в Румунії у селі Чінку. Першим етапом навчання для українських десантників є планування майбутніх дій на наступні етапи маневрів, відпрацювання бойових наказів за стандартами НАТО і постановки завдань особовому складу на наступний день навчань», – розповіла прес-офіцер.

За її словами, українських десантників дуже підтримують представники інших армії та іноземні інструктори.

«Вчора було відкриття за присутності генералів румунської армії та армії США. Зараз наші десантники тренуються, виконують на полігоні вправи за наказами командира свого підрозділу. Всі один до одного дуже добре ставляться. Дуже тепле ставлення у країн-партнерів, особливо у румунів. У всіх гарний настрій. Сподіваємося на перемогу», – повідомила Тетяна Зарицька.

Вона додала, що такі навчання є дуже важливими, адже не лише українські військові здобувають досвід, а й діляться своїм – здобутим у бою.

«Такі навчання дуже важливі – це набуття досвіду країн НАТО, є можливість показати свій бойовий досвід, оскільки бригада постійно виконує бойові завдання в районі проведення ООС. Також, вже не новина для інших, що десантники України – то справжні сильні та сміливі воїни, які мають високий рівень підготовки», – додала Тетяна Зарицька.

Відзначимо, у навчаннях беруть участь близько 8000 військовослужбовців з Албанії, Болгарії, Боснії і Герцеговини, Вірменії, Греції, Грузії, Італії, Литви, Латвії, Македонії, Польщі, Німеччини, Румунії, США та України.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток