Українські кінологи протидіють тероризму 

Українські кінологи протидіють тероризму 

На Львівщині проходить навчально-тренувальний збір кінологів усіх силових структур України.

Подробиці в ефірі Армія ФМ розповів наш спеціальний кореспондент Віктор Ануфрієв. 

 

 

 

"Насамперед скажу, що такий збір кінологічних служб повязаний із посиленням та вдосконаленням роботи антитеростичної діяльності українських силовиків по всій території нашої держави. Звичайно, розглядаються питання й роботи службових собак в районі проведення Операції обєднаних сил, адже загроза виникнення надзвичайних ситуацій на Донбасі має більшу ймовірність.

На базі Кінологічного навчального центру силовики відпрацювали з собаками деякі елементи рятувально-пошукових дій та продемонстрували нові методики роботи кінологів в тих, чи інших ситуаціях. Кінологи Збройних сил України теж продемонстрували роботу своїх службових собак на навчальних місцях та відпрацювали злагодженість спільних дій разом з прикордонниками, поліцейськими, нацгвардійцями та іншими силовиками.

Також додам, що такий збір проходитиме до кінця тижня, де силовики обміняються досвідом та вдосконалять спільний та індивідуальний алгоритм дій в мирному житті, а також в умовах надзвичайних ситуацій та бойових дій", - розповів Ануфрієв.