Українські льотчики тренуються, незважаючи на циклон

06.02.2020
Українські льотчики тренуються, незважаючи на циклон

У небо Волині здійнялись військові винищувачі. Там тренуються військовослужбовці Севастопольської бригади тактичної авіації імені Олександра Покришкіна, яка в 2018 році передислокована до Луцька. Детально про польоти в ефірі Армія ФМ розповів Віктор Ануфрієв.

 

 

 

 

 

«Вчора деякі області України охопив так званий циклон «Петро». Незважаючи на негоду, на Луцькому військовому аеродромі відбулась льотна зміна. Тренувальні польоти  особовий склад севастопольської бригади здійснює згідно з планом бойової підготовки.

Цього тижня пілоти виконали завдання на літаку Л-39 і винищувачах Міг-29 та Міг-29 УБ.  Сіли за штурвал як досвідчені льотчики, так і торішні випускники Харківського університету Повітряних Сил.

Здіймалися в небо як вдень, так і вночі. Заходячи на приземлення, відпрацьовували єдину методику. Тобто літак не повністю сідав, а лише торкався злітно-посадкової смуги на кілька метрів і продовжував виконувати завдання», - розповів Ануфрієв.

За словами спеціального кореспондента, у Повітряному командуванні "Захід" повідомили, що під час польотів досвідчені інструктори готували молодих льотчиків до присвоєння вищої льотної класності. Пілоти вдосконалили свою підготовку, а підрозділи забезпечення діяли чітко та злагоджено.

Загалом під час тренування у Луцьку льотчики здійснили майже 20 вильотів за складних метеорологічних умов на винищувачах Міг-29. Незабаром в авіаційній бригаді проведуть льотні зміни, аби перевірити професійність і, можливо, присвоїти класність льотчикам.

 Довідково. 204-та севастопольська бригада тактичної авіації імені Олександра Покришкіна після анексії Криму з аеродрому «Бельбек» передислокувалась в Миколаївську область. Пізніше, у вересні 2018 року прибула на місце постійної дислокації до міста Луцьк. Саме тут є необхідна інфраструктура для розташування бойової авіації, а сам підрозділ значно зміцнює протиповітряну оборону держави.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток