УКРАЇНСЬКІ ОФІЦЕРИ РОЗРОБИЛИ НОВУ КОМП'ЮТЕРНУ ПРОГРАМУ ДЛЯ АРМІЇ

28.03.2019
УКРАЇНСЬКІ ОФІЦЕРИ РОЗРОБИЛИ НОВУ КОМП'ЮТЕРНУ ПРОГРАМУ ДЛЯ АРМІЇ

У Львові ініціативна група на чолі з офіцером 80-ої десантно-штурмової бригади представили громадськості унікальну комп’ютерну програму, яка дозволить моделювати та планувати управління батальйоном чи навіть бригадою в реальному бою. Про це в прямому ефірі Армія Фм повідомив військовий журналіст Віктор Ануфрієв.

 

«Львівський офіцер-десантник Євген Дорошенко у 2014 році під час звільнення українських населених пунктів на сході України зрозумів, що існує необхідність внести певні зміни в управлінні військами та вдосконалити і значно пришвидшити її систему.

Перебуваючи на навчанні у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки познайомився з українськими офіцерами у галузі інформаційних технологій, військовими інструкторами литовцями, поляками та американцями. Вже за два місяці плідної комп’ютерної роботи офіцери створили програму, яка відповідає абсолютним стандартам НАТО, не відходячи від сталого воєнного процесу прийняття рішень, більш знаного як MDMP.

Ця комп’ютерна програма прогнозує та показує можливі дії батальйону, бригади. Можливий контакт з противником, наслідки бою, а також швидкість руху української бронетехніки, поправки на погоду, можливості розвідки, артилерії та інше.

Євген Дорошенко вже представляв цю інноваційну програму в столиці, де нею уже зацікавились викладачі Національного університету оборони України і вже найближчим часом візьмуть її в програму навчання.

Також відзначу, що офіцери планують дещо вдосконалити програму за допомогою американських спеціалістів, додати рельєф української території, розробити 2D, а можливо і 3D графічне комп’ютерне забезпечення. Також додам, що програмою вже зацікавились й іноземні військові», - розповів Ануфрієв.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток