Зараз в ефірі:

Українські військові проходять навчання у Великій Британії

09.07.2024
Українські військові проходять навчання у Великій Британії

У рамках багатонаціональної операції Interflex, яка проводиться на території Великої Британії, українські військові отримують необхідні знання та навички, якими мають володіти всі військовослужбовці для успішного виконання завдань на полі бою. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Щоб виконувати поставлені завдання, кожен військовослужбовець повинен не лише пройти гідну підготовку, але й отримати відповідне матеріально-технічне забезпечення. Велика Британія та країни-партнери не тільки допомагають військовослужбовцям отримати ці навички, але й перед початком навчань забезпечують кожного новобранця необхідним екіпіруванням для ефективного тренування.

Кожен військовослужбовець отримує комплект спорядження, включаючи уніформу, бронежилет, захист для очей, вух, рюкзак, аптечку першої допомоги, засоби гігієни та інше. Загалом, перший день розпочинається з підбору екіпіровки для кожного військовослужбовця по прибуттю в логістичний хаб, яку курсант буде використовувати на всіх польових заняттях. Крім того, після проходження базового курсу зможе використовувати в Україні.

Тактичне спорядження грає важливу роль у житті кожного, хто займається військовою діяльністю. Це важлива складова як під час тренування, так і під час виконання бойових завдань. Воно не лише забезпечує безпеку та комфорт, але й може вирішально вплинути на успіх завдання.

Фото: Генштаб ЗСУ.

Матеріал підготував Андрій Вирва.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток