Українські військові опановують «Rapid Trident-2019»

18.09.2019
Українські військові опановують «Rapid Trident-2019»

На Львівщині тривають міжнародні військові навчання «Rapid Trident-2019». На цьому тижні  усі національні контингенти відпрацьовують індивідуальні елементи на різних ділянках полігрну.  Про це в ефірі Армія ФМ повідомив військовий журналіст Віктор Ануфрієв.

Він розповів, що в перший день тренувань армійці виводили спецгрупи вертольотом із зависанням на канаті, відпрацьовували десантування групи штурмовим методом, зачищали різноманітні споруди та прочісували умовно-небезпечну місцевість. А вже сьогодні учасники навчань влаштовували засідки та обшукували транспорт.

«Наші хлопці кажуть, що передавати свій досвід і переймати нові знання дуже корисно, адже у кожної країни є своя методика. Проте, тут всі працюють однаково за єдиним правилами, тому що цього вимагають стандарти Північноатлантичного альянсу», - зазначив військовий журналіст.

Також на базі Міжнародного центру миротворчості учасники навчань відпрацьовують захоплення будівлі, знищення терористів та звільнення заручників.

«Треба відмітити, що дії двох українських підрозділів оцінюються іноземними спостерігачами за першим рівнем НАТО: на предмет взаємосумісності і відповідності стандартам військового альянсу. А це дуже висока оцінка» - поінформував Ануфрієв.

Вже завтра відбудеться тренування з медичної евакуації, подолання водної переправи на військовій техніці.

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток